RZ__2717

Drodzy Państwo!

Nasza walka o naprawę „wymiaru niesprawiedliwości” trwa. Jednak działanie grupki posłów w Sejmie musi być wsparte działaniem wolnych obywateli. Wolnych i zdecydowanych. Dlatego zawiązaliśmy wspólnie z posłem Jachnikiem i znanym działaczem opozycji antykomunistycznej – Adamem Słomką – Społeczny Komitet Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości.
W załączniku przesyłam apel Komitetu. Prosimy wszystkich o zawiązanie lokalnych/regionalnych  Społecznych Komitetów (minimum 3 osoby) zgłoszenie się do mnie na ten mail lub na mail mojego biura i zebranie jak najwięcej podpisów.

Pod koniec października zbierzemy się w Warszawie w gronie przedstawicieli Społecznych Komitetów z całego kraju i podsumujemy naszą akcję. Zmiany w ustawach muszą być wspierane czy wręcz wymuszane przez Naród. Dlatego to My Naród musimy wziąć sprawy w swoje ręce.

Sędziowie muszą być wybierani przez Naród (patrz art. 4 Konstytucji), musi być wprowadzona ława przysięgłych, drobne sprawy ma rozstrzygać sędzia pokoju wybierany przez obywateli gminy. Podobnie muszą być wybierani bezpośrednio sędziowie do Krajowej Rady Sądownictwa.

Dosyć już samowoli sędziów! To w niej jest źródło patologii i niesprawiedliwości zalewającej polskie sądy.

Domagamy się też przywrócenia instytucji rewizji nadzwyczajnej i rozpatrzenia bezprawnych, krzywdzących wyroków wydanych w ciągu ostatnich 27 lat.

Proszę o pilny kontakt bo nie mamy zbyt wiele czasu!

                          Janusz Sanocki

                           tel. 602-397-455

Listy z podpisami proszę przysyłać na adres mojego biura:

Biuro Poselskie Janusza Sanockiego
ul. Prudnicka 3
48-304 Nysa
tel. 603-124-470
[email protected]

Do pobrania:

Apel Społecznego Komitetu
1455661675_Files-Word
aa-apel-komitetu-po-zmianach

Lokalny/regionalny Społeczny Komitet Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości
1455661675_Files-Word
aa-lokalny-komitet

Poparcie zmian w sądownictwie
1455661675_Files-Word
aa-poparcie